Гірчиця, Катерина Бабкіна
uk
Катерина Бабкіна

Гірчиця

18 štampanih stranica
Збірка особистих віршів Каті Бабкіної, ритмічних та римованих, що не містить жодного верлібру і жодного неживого тексту — натомість трошки гумору, гіркоти, відстороненості, жалю, ніжності, живих нелітературних слів та ненормативної лексики.
Da biste čitali ovu knjigu otpremite EPUB ili FB2 datoteku na Bookmate. Kako da otpremim knjigu?
Pretraži na Googleu
Utisak
Dodaj na policu
1Polica za knjige
0Utisaka
3Citata

Utisci

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Kako vam se svidela knjiga?

Prijavite se ili se registrujte
Колись у неї був друг, а тепер нема. На диво вчасно прийшла цьогоріч зима, надворі сніг і у вікнах горять ялинки. І серед того вона настільки сама - хоч вий чи вилазь на стінку. І от годинник усе показав й пробив. За вікнами в небі районний салют як дешеві квіти. Їй теж, може, хочеться різних казкових див, вона б загадала собі, щоб він подзвонив, але мережа і без неї всю ніч забита.
Це оминання поглядами і дотики випадкові; Ця відстороненість зустрічей і літо таке безкрає; І дуже безпечні відстані, і з’ясовуються в розмові однакові сни; і іноді сни вигадуються навзаєм;
Вона дзвонить до Бога і палить гашиш. А ти собі маєш все те на увазі, ти нормально їси і достатньо спиш і не переймаєшся в жодному разі, що там у неї-нежить чи сказ, чи є цигарки і чи тепло в хаті. І дзвониш до неї, як бог, кожен раз о восьмій чи часом о пів на дев’яту. Вона тобі сниться і, мабуть, дарма ти думаєш, що тобі не потрібно знати, чи спить сьогодні сама, чи з кимсь до Бога для неї подібним. Ти маєш життя, що такого хотів, і все, чого ще дозволяєш хотіти. Вона має рибу і двоє котів, і мрію хоч якось дожити до літа. Що скажеш їй? Дівчинко, час - він мина. Підеш, перетворишся в мокру дорогу. Ти зник як помер, але буде вона за двох набирати щовечора Бога. Ви навіть окремо врятуєте світ, У вас є ж бо все, що для цього треба: у тебе - вона, а у неї - дріт до телефонної лінії неба.
Хочу, Алиса Селезнёва
Алиса Селезнёва
Хочу
  • 289
fb2epub
Prevucite i otpustite datoteke (ne više od 5 odjednom)