uk
Джек Шефер,Марвін Карлінс

Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них: рекомендації колишнього агента ФБР

Obavesti me kada knjiga bude dodata
Da biste čitali ovu knjigu otpremite EPUB ili FB2 datoteku na Bookmate. Kako da otpremim knjigu?
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    «Якщо ти зробиш мене щасливим, то я захочу, щоб і ти ним був».
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Щоб підвищити ефективність дружніх стосунків, використовуйте кілька прийомів
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Бен звертається до Віки на ім’я (пригадуєте, що людям подобається чути звук власного імені та коли інші його пам’ятають?), а потім просить її зробити йому невеличку послугу. Саме така дрібничка має великий вплив на виникнення симпатії до Бена, адже надання послуги іншим змушує людину зростати у власних очах.
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Невже той, хто зробив вам послугу, не сподобається вам дужче? Виявляється, ні. Особа, яка робить послугу іншій, зростає у власних очах.
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Отже, тепер цей феномен відомий (і в цьому немає нічого дивного) як ефект Бенджаміна Франкліна.
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Одного разу добрий старий Бен Франклін12, якого зображено на стодоларовій банкноті, зауважив, що на особистому прикладі засвоїв справедливість старовинного вислову: «Хто раз зробив вам добро, той більш охоче допоможе вам знову, ніж той, кому ви допомогли самі».
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Використання ефекту первинності — прекрасна ідея, якщо ви збираєтеся вплинути на когось. Однак пам’ятайте: ця палка має два кінці. Якщо не проявити обачності, то ефект первинності зробить вас упередженим щодо інших людей, а це призведе до хибних суджень про їхню поведінку.
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Саме завдяки аж такому сильному впливу ефект первинності можна використовувати як інструмент започаткування дружніх стосунків або навіювання особі, яка вас цікавить, потрібного уявлення про вас. Створюючи ефект первинності, ви надсилаєте сигнал про те, як людина мусить сприймати когось. У цій ситуації ви можете виставити цю третю особу у вигідному для вас ракурсі.
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Для того щоб зробити комплімент тому, з ким ви хочете потоваришувати, можна звернутися до послуг третьої сторони, натомість самому не докладати зусиль. Однак подати це слід таким чином, щоб людина, якій призначено комплімент, збагнула, що він походить від вас. Це підвищить її самооцінку, а отже, покращить ставлення до вас. Якщо ви зробите комплімент самі, особливо тому, хто може запідозрити ваш меркантильний інтерес (наприклад, залицяльнику, начальникові або другу), то він подумає, що ви просто хочете лестощами вплинути на його ставлення до вас. Участь третьої сторони дає змогу усунути всі підозри.
  • Аня Давыдоваje citiraoпре 2 месеца
    Робити компліменти можна й по-іншому, причому вельми ефективно. Цей спосіб допомагає обійти підводні камені: замість говорити компліменти самому треба дозволити людині робити їх самій собі. Саме так можна уникнути нещирості. Адже коли хтось хвалить себе, ні в кого не виникає сумнівів у його щирості, причому люди рідко втрачають таку можливість. Отже, ваше завдання — забезпечити її.

    Прагнучи спонукати людину зробити собі комплімент, слід вести діалог так, щоб співрозмовник подумав про свої достоїнства або досягнення, приміряв їх на себе та подумки схвально поплескав себе по плечу.
fb2epub
Prevucite i otpustite datoteke (ne više od 5 odjednom)