lt
Audio
Cecilie Rosdahl

Vujaristė - seksuali erotika

Slušajte u aplikaciji
"„Šis viešbutis turi kai ką unikalaus, ko kiek žinau nėra jokiame kitame viešbutyje, ir tai skirta tik patiems turtingiausiems viešbučio svečiams. Tai ŽAIDIMŲ KAMBARYS. Vieta, kurioje už pinigus galima žiūrėti, kaip mylisi poros. Viešbučio svečiai taip pat gali ten seksualiai santykiauti vieni su kitais. Įdomu ir unikalu yra tai, kad priešingoje sienoje yra anga, pro kurią stebi dar viena pora akių ir kuri užsiveria vos tik seksui pasibaigus."

Šis apsakymas išleistas, bendradarbiaujant su Švedijos kino prodiusere Erika Lust. Rašytoja, pasitelkusi išraiškingo pasakojimo ir erotikos sintezę, rašydama apie aistrą, intymumą, geismą ir meilę atskleidžia įvairialypę žmogaus prigimtį. "

Cecilie Rosdahl - Danijos rašytoja ir dailininkė. Ji studijavo dailę Danijos meno akademijoje ir scenarijų rašymą Pietų Danijos universitete. Cecilie Rosdahl pelnė daug apdovanojimų už nuopelnus dailės ir literatūros srityse.
0:31:05
Izdavač
LUST
Prevodilac
- Lust

Utisci

Kako vam se svidela knjiga?

Prijavite se ili se registrujte

Otvorite aplikaciju i slušajte

Bookmate sada u ponudi ima i audio-knjige! Imamo obilje audio-knjiga koje možete da slušate, ali trenutno možete da ih slušate samo pomoću telefona ili tableta putem naših aplikacija.

Vujaristė - seksuali erotika
1x4:20-2:20:15
fb2epub
Prevucite i otpustite datoteke (ne više od 5 odjednom)