Денні Ґреґорі

Стуліть пельку своїй мавпі

Ця книжка про мавп, бджіл і левів, а ще в ній багато ілюстрацій. Ні, це не довідник про фауну Африки чи збірка казок. Незаперечний експерт із креативності Денні Ґреґорі створив цікаву й дотепну інструкцію-комікс про те, як позбутися невпевненості, перемогти внутрішнього критика, розвити в собі творчі здібності й утілити в життя свої прагнення. Рекомендується всім!
172 štampane stranice

Utisci

  Iryna Verteletzkayaje podelio/la utisakпре 7 месеци
  👍Vredna čitanja

  little lilitje podelio/la utisakпре 9 месеци
  👍Vredna čitanja
  💡Poučna
  🎯Vredna čitanja
  🚀Čita se u jednom dahu
  😄HAHA
  🐼Lagano štivo

Citati

  Меркурчикje citiraoпрошлог месеца
  Анджі — матір трьох маленьких хлопчиків. Нещодавно вона стала відвідувати художні майстер-класи й почала творити — уперше з часів дитинства. Тільки-но її діти засинали, вона сідала за стіл, щоб малювати. І одразу ж в її голові прокидався той самий голос: «Але тобі слід було б прибрати вдома. Коли діти не сплять, тобі слід приділяти їм увесь час. У тебе декретна відпустка лише на рік — і знову на роботу. Не марнуй час на нікому не потрібні картинки. Приготуй вечерю. Наведи лад у дитячій кімнаті. Розберися з квитанціями. І вимий нарешті цю липку підлогу!» Вона розповідала мені: «Існують мільйони фраз, що починаються з “ти мусиш”, які цей голос може жбурнути мені в обличчя. Звісно, я не раз чула, що необхідно приділяти час і самій собі. Виділяти якусь хвилинку для того, що мені подобається. Що це допоможе мені стати кращою мамою. Проблема полягає в тому, що цей голос волає гучніше».
  Nadiya Sirykje citiraoпре 4 месеца
  Хворий, як мавпа

  Ваша мавпа не бажає вам добра. Вона хоче, щоб ви були повільними, слабкими та незосередженими — адже саме тоді вона зможе зробити все по-своєму. І одна з ігор, у які любить грати мавпа,— це знущання над вашим здоров’ям: як фізичним, так і душевним.
  Iryna Verteletzkayaje citiraoпре 7 месеци
  Лише психи ніколи не замислюються над тим, чи не поїхав у них дах

Na policama za knjige

fb2epub
Prevucite i otpustite datoteke (ne više od 5 odjednom)