Ndjenjë dhe Ndjeshmëri, Jane Austen
sq
Jane Austen

Ndjenjë dhe Ndjeshmëri

922 štampane stranice
Historia e motrave Dashwood, Elinor dhe Marianne, të dy të moshës për t'u martuar. Romani ndjek gratë e reja në shtëpinë e tyre të re me nënën e tyre të ve, një vilë varfër në pronën e një të afërmi të largët, ku ata përjetojnë dashurinë, romancë dhe pushim të zemrës.
Da biste čitali ovu knjigu otpremite EPUB ili FB2 datoteku na Bookmate. Kako da otpremim knjigu?
Pretraži na Googleu
Utisak
Dodaj na policu
0Čitalaca
0Polica za knjige
0Utisaka
0Citata

Utisci

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Kako vam se svidela knjiga?

Prijavite se ili se registrujte
fb2epub
Prevucite i otpustite datoteke (ne više od 5 odjednom)