uk
Христя Фріланд

Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи

Obavesti me kada knjiga bude dodata
Da biste čitali ovu knjigu otpremite EPUB ili FB2 datoteku na Bookmate. Kako da otpremim knjigu?
Сучасні багатії перетворилися на глобальну спільноту рівних: у них більше спільного між собою, ніж зі співвітчизниками. Цей новий клас два десятиліття досліджувала Христя Фріланд. Через численні інтерв’ю авторка препарує життя плутократів з глибоким розумінням і навіть співчуттям. Йде слідами російських, мексиканських, індійських олігархів під час буму приватизації, показує гендерні відмінності між «жіночим» середнім класом і «чоловічою» елітою нагорі. Фріланд розповідає, чим відрізняються нинішні багатії від колишніх рантьє, звідки в них гроші і навіщо вони займаються благодійністю. Зокрема приділяє увагу й українським мільйонерам, які теж ухопили ласий шматок пирога.
Ova knjiga je trenutno nedostupna
411 štampanih stranica
Da li već pročitali? Kakvo je vaše mišljenje?
👍👎

Utisci

  • Artem Kuzmenchukje podelio/la utisakпре 3 године
    💡Poučna

    Цікаво, але склалось враження, що є проблема у структурі книги, якось хаотично зібрані факти, ніби в одній книзі зібрали сотні новин і публікацій у ЗМІ. Висновки не конкретизовані. Через це важко читати, губиться сенс, залишається осад, ніби книга недопрацьована.

Citati

  • Artem Kuzmenchukje citiraoпре 3 године
    А це, мовляв, вселяє небезпечне відчуття вседозволеності. У приклад він навів такий епізод: якось на вихідних він зупинився в готелі «Фор сізонс» — винятковий рівень сервісу. Коли він, сидячи біля басейну, впустив ложку, якою їв диню, офіціант моментально підніс три чисті на вибір. Він сказав, що налаштуватися потім на звичайне життя було важко: найменша затримка або дискомфорт викликали роздратування. «Коли звик, що тебе обслуговують цілодобово, то починає здаватися, що ти і твої бажання — центр світу. Втрачаєш контакт з реальністю. Думаю, щось подібне трапилося зі Строс-Каном», — сказав він.
  • Timur Suleimanovje citiraoпре 3 године
    Героїв-бізнесменів, які прекрасно опанували хвилю революції, спонукає бажання збудувати власний бізнес. Це створює цінність і для решти (у промові Рузвельта — це «залізниці»), але провідна зоря цих героїв — прибуток, а не національне будівництво.
  • Artem Kuzmenchukje citiraoпре 3 године
    «Сума, в яку суспільству обходиться хабар чиновнику за до́звільне рішення для малого підприємства, зникає на фоні телекомунікаційного конгломерату, який підкуповує політика, щоб змінити правила гри і гарантувати собі монопольні права, або інвестиційного банку, який впливає на нормативно-правову базу».

Na policama za knjige

fb2epub
Prevucite i otpustite datoteke (ne više od 5 odjednom)